Hotel Parador de El Hierro

Schronienie zachęcające do ucieczki od codzienności na El Hierro

Oddalony od świata, ten hotel usytuowany jest w dziewiczym otoczeniu, gdzie wulkaniczne wybrzeże staje się coraz bardziej jednolite. Położony w południowo-wschodniej części wyspy Parador de El Hierro jest idealnym miejscem, zachęcającym do odpoczynku i zapomnienia o codzienności. Utrzymany w typowym kanaryjskim stylu - niezbyt duży i usytuowany tuż przy samym morzu - oddalony jest jedynie o dziewięć kilometrów od najbliższego miasteczka - dzielnicy portowej La Estaca. Nie widać tam pośpiechu i wydaje się, że czas na chwilę się zatrzymał. To miejsce przeznaczone do odpoczynku.

Kąpiele w spokojnej wodzie nieopodal Roque de Bonanza

Do hotelu najlepiej dostać się samochodem. Pojawi się nagle na samym końcu drogi, oparty o urwisko, tuż nad morzem, oferując widoki na Roque de Bonanza, reprezentatywny symbol dla mieszkańców wyspy. Pokoje z tarasem i widokiem na morze zapewniają piękną panoramę i komfort godny luksusowego hotelu. Dla pragnących zaczerpnąć świeżego powietrza idealna jest weranda, znajdująca się na dosyć dużym dziedzińcu, nieopodal basenu. Nad niewielkie zatoczki o przeźroczystej i spokojnej wodzie prowadzą kamienne schody.

Gym
Kids services
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Las Playas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Używaj wody i klimatyzacji w pokoju hotelowym w sposób odpowiedzialny. Unikaj codziennej wymiany ręczników i pościeli, jeśli nie jest to konieczne.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
  • Niech Twój pobyt w instalacjach hotelowych będzie odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca noclegowego.
  • Uszanuj fakt, że inne osoby, które zatrzymały się w danym hotelu, chcą odpocząć.
Tagi
Etiquetas
7
262
262
10045