Dumbo. El Musical

Teneryfa

Minione wydarzenia

12 October 2023

Islas

Teneryfa

Descripción del evento

"Dumbo, mały słoń z dużymi uszami, właśnie przybył do wspaniałego „Cyrku czasu”, gdzie staje się pośmiewiskiem ze względu na swoją odmienność. Ale Dumbo się nie poddaje, dzięki swojej przyjaciółce myszce Peanut odkrywa że to, co uważał za swoją największą wadę, jest w rzeczywistości cudownym darem: Dumbo potrafi latać, używając uszu jako skrzydeł.

W ten sposób wyrusza w wielką przygodę w poszukiwaniu matki, która została zamknięta w klatce i sprzedana do innego cyrku za próbę jego obrony. Podróż pełna muzycznych numerów, podczas której dzieci i dorośli poznają wartość przyjaźni, pewności siebie i codziennej decyzji, by być życzliwym dla każdego, kto stanie na naszej drodze.

Zabawne przedstawienie dla całej rodziny ze świetną inscenizacją i żywymi głosami, które porusza takie tematy, jak włączenie społeczne, a także molestowanie, którego doświadczają osoby odmienne, oraz ich wewnętrzne zmagania, które należy zaakceptować. Musical z duszą, który pokazuje, że każdy człowiek, niezależnie od wielkości uszu, ma coś do powiedzenia.
"

Kategoria

Categoría del evento

Spektakl

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React