La Comedia de los Errores

Gran Canaria

Minione wydarzenia

1 to 2 December

Islas

Gran Canaria

Descripción del evento

"Co jest prawdą? Skąd wiemy, co jest prawdą? Gdzie znajdziemy właściwe odpowiedzi?

Drodzy Słuchacze, czy błąd nie jest odpowiedzią na wszystkie te pytania? Co byłoby prawdziwe i prawidłowe, gdyby nie błąd? Czy istniałyby jako takie? Prawda i poprawność zawdzięczają swoje istnienie fałszowi i błędowi, gdyż nie miałoby sensu stwierdzanie ich jako takich, gdyby nie istniała możliwość ich przeciwieństwa. To, co autentyczne i poprawne, jest zawsze takie płaskie i nudne, nie sądzisz?

Komedia omyłek zaczyna się od wyroku śmierci i przez pomyłkę wszystko zamienia się w imprezę. Przez pomyłkę zmieniamy partnerów wierząc, że mamy rację i przez pomyłkę lądujemy w więzieniu wierząc, że jesteśmy uczciwi. Uczymy się na błędach, ale błędem jest sądzić, że jeśli pragniemy nigdy nie popełniać błędów, żadne nie zostaną popełnione.

Grecja, kolebka naszej kultury, matka Arystotelesa, Peryklesa i świąt dionizyjskich, babcia Greka Zorby, Varoufakisa i rave'ów Barcelonety. Cztery bliźniaki, czyli dwie pary bliźniaków spokrewnione z dwiema bliźniakami, które przez pomyłkę łączą się w pary z bliźniakami, które nie są ich partnerami, podczas gdy ich prawdziwe bliźniaki przebierają się za niewłaściwe bliźniaki, aby uwieść swoje bliźniaki, oszustki samych siebie. A może to nie to? Nie, myliłem się. Popełniłem błąd. W rzeczywistości te dwie osoby nie są dla siebie bliźniakami, ale dla innej pary, która również jest bliźniakami. Druga para jest winna pieniądze jubilerowi, przyjacielowi egzorcysty mieszkającego niedaleko opactwa. Matka przeorysza opactwa jest żoną podróżującego kupca, ale wierzy, że on nie żyje. Czy jest więc bardziej matką niż przeoryszą? A może znowu się mylę? Każdy chce imprezować nad morzem w Efezie. Czy Efez ma port? Ma bibliotekę i piękny teatr, ale morze?

Mam nadzieję, że w tej podróży będą nam towarzyszyć Ajschylos, Szekspir i Mikis Theodorakis, a Wy, drodzy widzowie, będziecie się dobrze bawić."

Kategoria

Categoría del evento

Kino I Teatr

Wiek

Cena

Odwiedź stronę internetową wydarzenia/sprzedaży biletów

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Contenido
Logos React