Osada Los Llanillos

Malownicza osada z tradycyjnymi domami i pięknymi ogrodami

Leżąca na północy wyspy El Hierro dolina El Golfo naznaczona jest kilkoma osadami. Jedna z nich, Los Llanillos, wyróżnia się swą malowniczością. Położona blisko wybrzeża, przyciąga uwagę zadbanymi, tradycyjnymi domami o płaskich dachach i nagich kamieniach narożnych pokrytych harmonijnymi kolorami. Warto też zobaczyć śliczne, pełne kwiatów ogrody, które sprawiają, że spacer po ulicach Los Llanillos to rozkosz dla zmysłów.

Idealne miejsce na spokojne wakacje na wyspie El Hierro

Wiele z tych tradycyjnych domów przystosowano do turystyki wiejskiej, Los Llanillos posiada więc szeroką ofertę letniskową tego rodzaju. Osada ta jest idealna, by zaczerpnąć oddechu na spokojnej samej w sobie wyspie El Hierro. Usiąść na tarasie jednego z tych domów, by najzwyczajniej wsłuchać się w ciszę, spacerować wśród zadbanych sadów lub pójść na skalistą plażę naturalnego basenu Charco Azul, by nacieszyć się wodami Atlantyku to jedyne zajęcia w ciągu dnia. Wszystko to jest dostępne dla każdego, kto w wakacje poszukuje odmiany.

Touristic info
Localidad
Frontera

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o dziedzictwo historyczne i kulturowe oraz o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
7
9
262
10045