OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Osada Isora

Isora osady na wyspie El Hierro
Isora osady na wyspie El Hierro
Isora osady na wyspie El Hierro
Isora osady na wyspie El Hierro
Isora osady na wyspie El Hierro

Osada o murach ze skał wulkanicznych na wyspie El Hierro

Isora, położona w środkowym regionie wschodniej części wyspy El Hierro, zrodziła się wokół źródła Azofa. Ta urocza osada ma w sobie coś, co przyciąga wzrok zwiedzających. Może to jej domy ze skał wulkanicznych lub staranność, z jaką zadbano o piękny wygląd jej murów i sadów. A może całość tworząca tę pełną uroku starych wyspiarskich zabudowań osadę. To idealne miejsce na naładowanie baterii świeżą energią.

Błogi spokój i zachwycające widoki na Las Playas

Skupiska położonych wzdłuż głównych traktów komunikacyjnych i w większości odrestaurowanych domów z zadbanymi sadami owocowymi cieszą wzrok. Wiele z nich zostało przekształconych w wiejskie kwatery. Spędzenie tu kilku spokojnych, błogich dni to prawdziwy luksus. Koniecznie trzeba przespacerować się po skąpanych w zieleni ścieżkach i wspiąć się na punkt widokowy, z którego rozpościera się wspaniały widok na krajobraz Las Playas.

Isla El Hierro

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ