Surfowanie w Igueste

Miejsce do surfowania z jedną z najlepszych lewych na Teneryfie

Na północno-wschodnim wybrzeżu Teneryfy, w pobliżu miejscowości Igueste de San Andres, znajduje się jedna z najlepszych lewych fal do surfowania na wyspie. Jej warstwy pozwalają surferom wybrać każdą sekcję według ich zdolności, bez konieczności wchodzenia w główne załamanie, dzięki czemu miejsce Igueste jest idealne dla wszystkich poziomów. Fale są naprzeciwko kamienistej plaży, gdzie można zaparkować bez problemu.

Długie fale do radykalnych manewrów w Igueste de San Andrés

Sława lewej fali w Igueste do surfowania jest w pełni zasłużona. U podnóża skał wulkanicznych, powstaje długa fala z wysokimi ścianami, które umożliwiają radykalne manewry i potężne odbicia. W najlepszym przypadku, tworzą się bardzo puste warstwy z krystalicznymi wirami. W okresie od września do maja istnieją stałe warunki. A w czasie odpływu, z wiatrami z PłnZ-Z-PłdZ-Płd i rozkołysem Pln-PlnW-W, można cieszyć się idealnymi warunkami tego miejsca.

Parking
Restaurant
Localidad
Igueste

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Szanuj zwierzęta, nie płosz ich ani nie karm. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, powiadom służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112. Nie zrywaj kwiatów ani nie roślin.
- Nie zbieraj ani nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie układaj stosów z kamieni.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
1
259
13
262
10045