Punkt widokowy Mirador de Izcagua

Poczuj się jak w locie nad wąwozem

Odwiedzenie tego punktu widokowego to wyjątkowe przeżycie. Przez ogromne szklane szyby zwiedzający mogą podziwiać niezwykłe panoramiczne widoki i czuć się, jakby lecieli nad wąwozem Izcagua. Ten szczególny punkt widokowy znajduje się w Puntagorda, w północno-zachodniej części wyspy La Palma, w pobliżu popularnego targu z produktami rolnymi Mercadillo del Agricultor i miejsca na postój El Fayal — to obowiązkowe punkty wycieczki, jeśli zwiedzasz tę część wyspy. To również idealne miejsce, aby podziwiać migdałowce i winnice oraz cieszyć się wspaniałymi wiejskimi krajobrazami, typowymi dla wyspy La Palma.

Oglądaj wspaniałe wiejskie krajobrazy z lotu ptaka

Z tego wyjątkowego punktu widokowego można podziwiać piękno krajobrazów wąwozu Izcagua, jednego z najbardziej stromych wąwozów na Wyspach Kanaryjskich. To obowiązkowy przystanek dla tych, którzy odwiedzają La Palmę i chcą odkryć jej wyjątkowe zakątki. To wspaniała atrakcja turystyczna — można tam podziwiać nieprawdopodobnie wysokie urwisko. Punkt widokowy znajduje się w bardzo wygodnym i łatwo dostępnym miejscu dla turystów, jest tam strefa przeznaczona tylko dla pieszych oraz parking. Spektakularny, panoramiczny punkt widokowy znajdujący na krawędzi urwiska pozwala cieszyć się widokami z lotu ptaka na oszałamiające palmeryjskie krajobrazy.

Obszar pod ochroną
Nie
Parking
Localidad
Puntagorda

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy, lornetki i teleskopy itd.).
- Zawsze podążaj wyznaczonym szlakiem. Wyjście poza szlak powoduje szkody w środowisku naturalnym i może stanowić zagrożenie dla Ciebie i Twoich towarzyszy.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd.).
5
9
10
262
10045