Przystań San Miguel de Abona

Golf i słońce na przystani

Przystań San Miguel de Abona, na południu Teneryfy, jest położona się w atrakcyjnej okolicy, gdzie pogoda zachęca do żeglowania przez cały rok. Znajduje się między dwoma polami golfowymi, ma 344 miejsca do cumowania, które obsługują maksymalną długość 40 metrów. Na molo znajduje się żuraw i 60-tonowy ‘travelift’, jak również dostępne są usługi z zakresu mechaniki, żeglarstwa i części zamienne. Zanurzenie przy niskim stanie wody wynosi 5 metrów, a stacja benzynowa i system nadzoru działają 24 godziny na dobę.

Pralnia i supermarket bez wychodzenia z łodzi

Ta marina oferuje liczne udogodnienia dla miłośników morza. Poza prysznicami i toaletami na porcie, znajdują się tam również faks, pralnia i supermarket ‘online’, którego personel zajmie się zrobieniem zakupów i dostarczeniem ich do łodzi w porze odpowiedniej dla klienta. Użytkownicy przystani San Miguel de Abona mogą również korzystać ze zniżek na wycieczki, zajęcia sportowe i spa.

Lashings
344
Max draught
8 m./4,5 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045