Przystań Marina Los Gigantes

Marina wzdłuż klifów Los Gigantes

Obok monumentalnych klifów Los Gigantes, w zachodniej części Teneryfy, znajduje się Marina Los Gigantes – Marina Gigantów. Zapierające dech w piersiach skały i przyjemny klimat Teneryfy sprawiają, że żeglowanie po tej części wyspy jest niezapomnianym doświadczeniem. Port ma 368 miejsca do cumowania podzielone na pięć pirsów z dostępem do słodkiej wody i energii elektrycznej, a także ‘travelift’a’, stację obsługową i mechaniczną na samym molo.

Restauracje i sporty w pobliżu przystani

Wzdłuż portu znajduje się wiele restauracji oferujących dania kuchni krajowej i międzynarodowej, drinki i muzykę na żywo. Można tam również wynająć samochód, zapisać się na zajęcia ze sportów wodnych lub udać się na wycieczkę w celu śledzenia kolonii delfinów i wielorybów w pobliżu Los Gigantes. System nadzoru na Marinie Los Gigantes działa 24 godziny na dobę i zapewnia bezpieczeństwo, aby móc korzystać ze wszystkich form wypoczynku bez obaw.

Lashings
362
Max draught
8 m./ 5 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Schools
Ship rental
Lashing renting
Localidad
Santiago del Teide

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045