Port Garachico

Zabytkowe centrum z przystanią

Port Garachico, który został otwarty w 2012 roku, znajduje się w pobliżu zabytkowego centrum Garachico, jednej z najbardziej urokliwych miejscowości na wyspie. Jest położony w północnej części Teneryfy, posiada 160 miejsc do cumowania na pirsach dla łodzi rekreacyjnych do 15 metrów długości i jest chroniony przed falami i prądami przez zapory liczące 650 metrów długości. Niektóre z udogodnień tego portu to monitoring, dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej na pirsach oraz żuraw.

Marina na północy Teneryfy

Odwiedzający Garachico drogą morską powinni pamiętać, że naprzeciwko portu znajduje się niewielka skalista wysepka, która z czasem stała się symbolem tego portu morskiego. Ta marina jest wyjątkowa dla osób przybywających w poszukiwaniu piękna północnej części Teneryfy, a także ze względu na spokój, który zapewnia zacumowanie w przestrzeni miejskiej z wszelkiego rodzaju usługami i udogodnieniami.

Lashings
-
Max draught
-
Max length
15 m.
Drinkable water
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045