Port Colón

Nowoczesna marina turystyczna

Nowoczesna marina Port Colón znajduje się w południowej części Teneryfy, tylko 16 km od lotniska Reina Sofía. Położona na Playa de las Americas – Plaży Ameryk, jednego z najbardziej ruchliwych centrów turystycznych na wyspie, chroniona jest za pomocą półokrągłego falochronu. Maksymalne zanurzenie przy niskim stanie wody wynosi 2 metry. Dysponuje 364 miejscami do cumowania dla łodzi oraz 237 suchymi dokami do maksymalnie 24 metrów długości. Wszystko to sprawia, że ta marina jest jedną z najlepiej przygotowanych przystani.

Noclegi w samej marinie

Port posiada stację paliw, ‘travelift’, pochylnię i żurawia. Każdy pirs ma dostęp do słodkiej wody i energii elektrycznej oraz możliwe jest skorzystanie z usług naprawy i konserwacji łodzi w samej marinie. Oprócz wielu hoteli znajdujących się w okolicy, jest tutaj też kompleks apartamentów zbudowanych w tym samym porcie, które zapewniają alternatywę dla tych żeglarzy, którzy szukają komfortu pobytu w apartamentach na lądzie.

Lashings
364
Max draught
6 m./ 2 m.
Max length
25 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Adeje
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
9 256
262
10045