Marina Tenerife

Spokojna i bezpieczna przystań

Marina Tenerife jest przystanią znajdującą się w Santa Cruz de Tenerife, we wschodniej części wyspy, w pobliżu centrum miasta. Posiada 220 miejsc do cumowania podzielonych na dziewięć pirsów ze względu na długość, max. do 16 m, gdzie można skorzystać z wynajmu miejsc do cumowania. Posiada również 100 miejsc postojowych na suchym doku i monitoring 24 godziny na dobę. Inne dostępne usługi w Marinie Tenerife to prysznice i toalety do dyspozycji klientów, jak również dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej, holowanie i ‘travelift’.

Usługi mechaniczne i części zamienne w przystani

Zanurzenie Mariny Tenerife przy niskiej wodzie wynosi 10 metrów, a podczas przypływu sięga 12 metrów. Ta marina oferuje żurawia, pomoc przy cumowaniu i usługi konserwacyjne i mechaniczne dla łodzi. Ponadto w jej pobliżu znajdują się firmy zajmujące się sprzedażą akcesoriów i części zamiennych dla łodzi. Jest także bar, w którym można odzyskać siły po całym dniu na morzu.

Lashings
220
Max draught
12 m./ 10 m.
Max length
16 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045