Marina Santa Cruz

Przystań dla dużych łodzi

Marina Santa Cruz znajduje się we wschodniej części wyspy Teneryfy, naprzeciw centrum stolicy. Znana również jako Marina del Atlántico – Marina Atlantyku, ma 176 miejsc do cumowania i oferuje dostęp do wody pitnej i energii elektrycznej. W miejscach do cumowania nad brzegiem, obok portu handlowego miasta, dopuszczone są duże łodzie do 60 metrów długości. Maksymalne zanurzenie Mariny Santa Cruz wynosi 35 metry, a minimalne 8 metrów. Marina wyposażona jest w żurawia, toalety i prysznice dla klientów.

Przystań w centrum miasta

Naprzeciwko portu znajduje się handlowa dzielnica miasta, gdzie odwiedzający mogą znaleźć wszystkie usługi rekreacyjne, zdrowotne i renowacyjne, jakich tylko można potrzebować. Przy wjeździe i wyjeździe należy mieć na uwadze, że Marina Santa Cruz znajduje się w pobliżu portu handlowego miasta, co może wiązać się ze zwiększonym ruchem morskim.

Lashings
220
Max draught
12 m./ 10 m.
Max length
16 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045