Marina del Sur

Spokój na przystani

W wiosce rybackiej Las Galletas, w południowej części Teneryfy, znajduje się przystań Marina del Sur – Marina Południowa. Może ona pomieścić statki do 20 metrów długości i dysponuje 176 miejscami do cumowania, z pełnym zapleczem sanitarnym i technicznym (t.j. ujęciem wody pitnej, prądem, toaletami i prysznicami dla klientów, monitoringiem całodobowym, punktami udzielania pierwszej pomocy). Wszystko to zapewnia spokój i bezpieczeństwo dla odwiedzających. Zanurzenie tej mariny wynosi 7 metrów przy wysokim morzu i 2 metry przy niskim morzu.

Lekcje nurkowania i żeglowania w marinie

Obok przystani Marina del Sur można wypożyczyć samochody, aby podróżować i zwiedzić wyspę, a także skorzystać z lekcji nurkowania i żaglowania dla początkujących jako, że woda jest tu niezwykle spokojna. W tym porcie możliwe jest również użycie żurawia w celu wyciągnięcia statku na brzeg i wykonania prac konserwacyjnych, a także można pochodzić po sklepach w kompleksie rekreacyjnym i wypić drinka w kawiarni.

Lashings
176
Max draught
7 m./ 2 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
1
255
13 256
262
10045