Port Playa Blanca

Marina, która łączy Lanzarote z Fuerteventurą

Port Playa Blanca – Biała Plaża znajduje się w południowej części wyspy Lanzarote w tradycyjnej wiosce rybackiej, która podziela jego nazwę. Ten port, poza 129 miejscami postojowymi, ma również prom, który łączy Lanzarote z Fuerteventurą w mniej niż 35 min. Statki do 70 metrów długości są mile widziane w tym porcie, a maksymalne zanurzenie w czasie odpływu wynosi 5 metrów. Na pirsach istnieje dostęp do wody i prądu.

Restauracje w pobliżu przystani

Ta marina posiada stację paliw, żurawia, suchy dok i ‘travelift’. W pobliżu stacji dokującej znajduje się promenada, gdzie odwiedzający znajdą sklepy i restauracje, aby zrelaksować się, zrobić zakupy i zaopatrzyć łódź do następnej podróży. Każdy, kto chce poznać wnętrze wyspy, może wynająć samochód na przystani Playa Blanca, na której znajduje się również parking dostępny dla użytkowników.

Lashings
129
Max draught
5 m.
Max length
70 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Yaiza
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
3
255
13 256
262
10045