Port El Carmen

Restauracje na przystani

W starym mieście Portu El Carmen, w południowej części wyspy Lanzarote znajduje się przystań, która przyjmuje łodzie do maksymalnie 26 metrów długości na swoich 117 miejscach do cumowania. Jej pirsy mają dostęp do słodkiej wody i energii elektrycznej, podczas gdy na molo użytkownicy mają do swojej dyspozycji pochylnię, żurawia i ‘travelift’a’. Różne restauracje położone obok portu, niektóre z bezpośrednim dostępem do mariny, pozwalają na spróbowanie lokalnych receptur bez oddalania się od łodzi. Stowarzyszenie rybaków jest najlepszym miejscem, w którym można cieszyć się z różnych dań przygotowywanych ze świeżych ryb.

Centra handlowe w pobliżu mariny

Marina oferuje również usługi z zakresu mechaniki i informacje o pogodzie, ma zanurzenie o głębokości 1,5 metra w czasie odpływu. Pięć minut spacerem od przystani znajdują się rozległe dzielnice handlowe i Playa Grande – Wielka Plaża, która liczy ponad kilometr złotego piasku i na której można cieszyć się spokojem ponieważ praktycznie nie ma tu fal.

Lashings
60
Max draught
1,5 m.
Max length
26 m.
Drinkable water
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Tias
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
3
255
13 256
262
10045