Marina Lanzarote

Nowoczesny port jachtowy w stolicy Lanzarote

Marina Lanzarote znajduje się w Arrecife, stolicy wyspy Lanzarote, chroni ją pirs i falochron Puerto Naos. Marina ma 380 miejsca do cumowania dla łodzi i statków o długości od 4 do 60 metrów. Każde z urządzonych przy pływających pomostach miejsc do cumowania jest wyposażone w przyłącza elektryczne, doprowadzenie wody pitnej i dostęp do Internetu. Marina Lanzarote jest ponadto wyposażona w suwnice o udźwigu 820 i 100 ton. Można także zlecić wykonanie różnego typu usług konserwacyjnych i czyszczenie jachtów na pochylni.

Supermarkety, sklepy i restauracje w pobliżu molo

Nowoczesny port jachtowy Marina Lanzarote ma głębokość pięciu metrów, w pobliżu znajdują się sklepy ze sprzętem żeglarskim i wyposażeniem technicznym, sklepy spożywcze, punkty usługowe oraz liczne udogodnienia dostępne w stolicy wyspy, Arrecife. W pobliżu portu znajdują się supermarkety, pralnie i sklepy z modną odzieżą, także restauracje i cukiernie. Na promenadzie nadmorskiej znajduje się także poczta i oddziały banków.

Lashings
380
Max draught
5 m
Max length
60 m
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Schools
Ship rental
Lashing renting
Localidad
Arrecife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
3
255
13 256
262
10045