Port La Palma

Marina Santa Cruz de La Palma

Marina La Palma znajduje się w Santa Cruz, stolicy wyspy, na wschodnim wybrzeżu. Jest ona położona w pobliżu centrum miasta i terenów handlowych, ale również w centrum historycznym. Posiada 180 miejsc przygotowanych do cumowania łodzi do 20 metrów długości i 8 metrów głębokości. Ponadto każde miejsce postoju ma podłączoną energię elektryczną, wodę pitną oraz bezpłatny dostęp do Internetu dla użytkowników.

Liczne usługi na przystani

Ta marina ma ‘travelift’ o pojemności 70 ton, pochylnię i stację benzynową, pośród innych usług. Na przystani można znaleźć restauracje i modne sklepy, a także części do łodzi. Znajduje się tu również supermarket, który pozwala odwiedzającym zaopatrzyć swoją łódź bez odchodzenia od pirsu. Marina wyposażona jest także w pralnię automatyczną dla wygody. Dodatkowo, klienci mają możliwość dostępu na basen z klubu jachtowego i odbierania przesyłek drogą pocztową bezpośrednio na przystani.

Lashings
180
Max draught
7 m./ 2 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Santa Cruz de la Palma
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
5
255
13 256
262
10045