Port w Caleta de Sebo

Przystań na La Graciosa

Port w Caleta de Sebo, na wyspie La Graciosa, znajduje się naprzeciw północnego wybrzeża wyspy Lanzarote. Położony jest na terenie rezerwatu morskiego archipelagu Chinijo. Jest to jedyna przystań znajdująca się na spokojnej wyspie La Graciosa. Posiada 216 miejsc cumowniczych dla łodzi do maksymalnie 15 metrów długości z zanurzeniem wynoszącym 5 metrów przy niskim stanie wody. Posiada ‘travelift’a’, stację paliw, a także sklep z artykułami morskimi.

Dziewicze plaże obok mariny

Z tego portu wychodzą regularne linie promowe łączące La Graciosa z Lanzarote, ale przestrzeń ta jest także dzielona z lokalnymi łodziami rybackimi. Można tutaj posmakować świeżych ryb w stowarzyszeniu rybaków z Caleta de Sebo lub wziąć lekcje nurkowania dla początkujących oferowane w marinie i cieszyć się żeglarskim duchem tego miejsca, bez konieczności oddalania się od brzegu. Odkrywanie dziewiczych plaż La Graciosa od strony morza stanowi kolejne niezapomniane przeżycie.

Lashings
216
Max draught
5 m.
Max length
15 m.
Drinkable water
Fuel
Power
Lashing renting
Localidad
La Graciosa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
8
255
13 256
262
10045