Przystań Port Rico

Pierwsza przystań na Wyspach Kanaryjskich

Przystań Port Rico była pierwszą w tej kategorii, która została skonstruowana na Wyspach Kanaryjskich. Znajduje się ona w miejscowości turystycznej o tej samej nazwie, na południowy zachód od wyspy Gran Canarii i ma wiele usług i udogodnień. Ze swoimi 525 miejscami do cumowania, zanurzenie portu waha się od 5 metrów przy wysokim stanie wody i 1 metra przy niskim stanie wody, a wejście do mariny ma zanurzenie o głębokości 6 metrów. Na przystani można cumować statki do 30 metrów długości.

Wypoczynek i usługi w marinie

Oprócz zaplecza rekreacyjnego i bogatej oferty usług na przystani, w marinie znajduje się również ‘travelift’ i dostępne są usługi z zakresu mechaniki, stolarki, żeglarstwa, a także sklepy z artykułami morskimi. W strefie nadbrzeżnej można wykupić lekcje nurkowania, aby odkryć uroki podwodnego świata i odpocząć na złotym piasku na pobliskiej plaży. W Porcie Rico znajduje się też wiele restauracji położonych wokół mariny.

Lashings
526
Max draught
10 m.
Max length
45 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Mogán
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
2
255
13 256
262
10045