Przystań Las Palmas de Gran Canaria

Przystań w centrum Las Palmas

Przystań w Las Palmas znajduje się w północno-wschodniej części wyspy Gran Canaria i jest w pełni połączona ze stolicą. Można zostawić tutaj zacumowany jacht na jednym z pirsów z monitoringiem przez 24 godziny na dobę i znaleźć się bezpośrednio w centrum miasta – jest to jedna z największych zalet tej przystani. 1250 miejsc postojowych rozmieszczonych na trzech dokach, z których jeden obsługuje statki o długości do 45 metrów.

Marina z usługami i udogodnieniami dla żeglarzy

60-tonowy ‘travelift’ i 3-tonowa maszyna podnosząca umożliwiają wykonanie wszystkich prac konserwacyjnych i naprawczych w razie potrzeby. Ciesząc się klimatem Gran Canarii, goście mogą wypożyczyć żaglówkę lub wziąć lekcje nurkowania w samej marinie, korzystając ze wszystkich udogodnień i usług. Można również nabrać sił na drogę udając się do którejś z wielu restauracji oferujących smaczne dania lokalne tuż nad brzegiem. Oprócz stacji paliw, znajdują się tutaj także toalety i prysznice.

Lashings
1500
Max draught
4,5 m.
Max length
50 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Schools
Lashing renting
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
  • Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
2
255
13 256
262
10045