Port Arguineguín

Przytulna marina na Gran Canarii

Port Arguineguín, znajdujący się w południowej części wyspy Gran Canaria, jest małym portem rybackim, który takim pozostaje, ale oferuje również usługi dla łodzi sportowych. Jego 93 miejsca cumownicze mają głębokość od 12 m do 7 m, w zależności od przypływów, i są w stanie pomieścić łodzie do 20 metrów długości. Obok portu, od którego wychodzą regularne linie do innych portów na wyspie, znajduje się także kawiarnia, gdzie można odpocząć po całym dniu na morzu.

Stowarzyszenie rybaków na przystani

Do usług, z których odwiedzający mogą korzystać w porcie Arguineguín zaliczamy stocznię i ‘travelift’. W pobliżu można kupić butle gazowe, żywność i paliwo, a także wynająć samochód, aby zwiedzić wnętrze wyspy Gran Canarii. Port Arguineguín może również pochwalić się stowarzyszeniem rybaków oraz restauracją, w której można skosztować lokalnych potraw przygotowanych ze świeżych ryb.

Lashings
93
Max draught
12 m./ 7 m.
Max length
20 m.
Drinkable water
Fuel
Catering
Parking
Power
Lashing renting
Localidad
Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny i zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami pracowników portowych lub mariny.
- Nie wchodź do obszarów, gdzie wstęp jest zabroniony.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
2
255
13 256
262
10045