Golf del Sur

Pole golfowe do rozgrywania turniejów międzynarodowych

Pole golfowe Golf del Sur było świadkiem kilku światowych rekordów oraz takich międzynarodowych zawodów, jak np. Shell Wonderful World of Golf z 1995 roku, podczas którego zmierzyli się Ernie Els i Phil Mickelsone, czy kobiecy turniej golfowy Tenerife Ladies Open z roku 2002. To skonstruowane w 1987 roku przez sławnego projektanta Pepe Gancedo i zrekonstruowane w 2005 roku przez zawodowego golfistę Manuela Piñero pole znajduje się na południu Teneryfy.

Zagraj w golfa w okolicach lotniska Reina Sofía na Teneryfie

Oddalone o jedyne pięć minut od lotniska Reina Sofía pole Golf del Sur jest pierwszym na Wyspach Kanaryjskich polem golfowym oferującym trzy zróżnicowane tory turniejowe. Uwagę przyciągają bunkry z czarnym piaskiem, z których widać morze, kontrastujące z kilkoma stawami oraz wąwozem w kolorze ochry. Pośród dużych greens i szerokich fairways wyróżnia się dołek 2, par 3, o długości 193 metrów, z uwagi na swą widowiskowość oraz poziom trudności, jako że green otoczony jest olbrzymim bunkrem z piaskiem wulkanicznym.

Even
72
Handicap
36
Hole number
27
Round time
4.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045