Golf Costa Adeje

Doskonalenie golfowego swingu na Teneryfie

Golf Costa Adeje jest polem idealnym do doskonalenia techniki lub rozpoczęcia nauki gry w golfa od podstaw. Położony w naturalnym wąwozie na południu Teneryfy obszar treningowy o powierzchni 45 kilometrów kwadratowych posiada trzy poziomy startu na różnych wysokościach. Pole to zostało opracowane w 1998 roku przez Pepe Gancedo, sześciokrotnego mistrza Hiszpanii oraz projektanta pól golfowych. Jest ono idealne do trenowania lub rozgrywania zawodów na tle imponującego widoku na Ocean Atlantycki i wyspę La Gomera.

Wypad golfowy w okolice Costa Adeje

Położone o pięć kilometrów od Playa de las Américas pole golfowe Golf Costa Adeje zostało zbudowane na terenie dawnych plantacji bananów, wykorzystując niewielkie, ograniczone kamiennymi murami płaskowyże. Pole posiada rozległe greens, jeden tor liczący 18 dołków, par 72, i drugi z dziewięcioma krótkimi dołkami, par 33, oraz wieloma stawami do ćwiczenia techniki gry. A położony na terenie samego pola golfowego, złożony z 78 domków w kanaryjskim stylu Hotel Suite Villa María posiada idealną ofertę na wakacyjny wypad golfowy.

Even
72 ; 33
Handicap
Hombres 28 / Mujeres 36; Principiantes con hcp
Hole number
18 hoyos ; 9 hoyos
Round time
4 horas ; 2 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
Putting green
Localidad
Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045