Club de Golf la Rosaleda

Idealne do nauki gry w golfa pole pitch & putt na Teneryfie

Klub golfowy La Rosaleda posiada pole typu pitch & putt zaprojektowane w 1998 roku przez towarzystwo golfowe Compañía Jerezana de Golf. To zajmujące teren dawnego ogrodu różanego i otoczone plantacjami bananów pole jest idealne do nauki gry w golfa z uwagi na liczne przeszkody, które stanowią wyzwanie dla umiejętności gracza. A dzięki położeniu na północy Teneryfy oferuje wyjątkowe widoki na dolinę La Orotava, Ocean Atlantycki oraz Teide, najwyższy szczyt Hiszpanii.

Zagraj w golfa w odległości kilku minut od Puerto de la Cruz

Położone w odległości zaledwie kilku minut od dużego ośrodka turystycznego Puerto de la Cruz, pole golfowe Club de Golf La Rosaleda posiada dziewięć dołków par 3 o długości 750 metrów. Najdłuższym na polu, obok dołka 1, jest dołek 8 par 3 o handicapie 9 i długości 75 metrów. Zarówno tor gry (fairway), jak i green otoczone są barierami, co utrudnia rozgrywanie tym, którzy nie stosują strategii precyzyjnych zagrań. Dla graczy o wysokim handicapie jest to prawdziwe wyzwanie.

Even
27
Handicap
-
Hole number
9
Round time
-
Catering
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Puerto de La Cruz

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przed wrzuceniem do właściwego pojemnika.
  • Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045