Centro de Tenerife Golf Los Palos

Idealne do szybkich rozgrywek pole pitch & putt na Teneryfie
Położone na południu wyspy Teneryfa Centro de Tenerife Golf Los Palos posiada pole golfowe idealne do rozgrywania szybkich rund golfa. Liczące dziewięć dołków par 27 pole sklasyfikowano jako pole pitch & putt, a zaprojektowała je w 1994 roku pracownia Integral Golf Design, której właścicielem jest zawodowy golfista José María Olazábal. Pozbawiony praktycznie różnic poziomów obszar gry wspaniale nadaje się do grania w golfa, gdy nie ma się zbyt dużo czasu wolnego, albo do rozpoczęcia przygody z tym sportem w sposób niewyczerpujący fizycznie.
Zagraj w golfa z dziećmi w okolicy Los Cristianos
Ze względu na wygodę oraz dostępność dla graczy o wysokim handicapie pole pitch & putt Centro de Tenerife Golf Los Palos jest idealne również do gry w golfa z dziećmi. Na dziewięciodołkowym polu par 27 dominuje bujna roślinność oraz przeszkody wodne, takie jak stawy i strumyki, które są sprawdzianem umiejętności gracza. Pole jest wygodne do przejścia, a jego położenie w pobliżu dużego ośrodka turystycznego Los Cristianos czyni je odpowiednim kandydatem, aby spędzić na nim dzień, grając w golfa z rodziną.
Even
27
Handicap
-
Hole number
9
Round time
-
Catering
Club rental
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045