Amarilla Golf & Country Club

Pole pitch & putt do rozgrywania bez licencji na Teneryfie

Na południu wyspy Teneryfa, nad brzegiem morza oraz w odległości kilku minut od lotniska Reina Sofía znajduje się pole golfowe Amarilla Golf & Country Club. Zaprojektowane przez Donalda Steela i otwarte w 1998 roku pole liczy 18 położonych blisko morza dołków par 71. Z kolei dziewięciodołkowe pole typu pitch & putt pozwala doskonalić krótkie zagrania lub rozegrać pierwszą w życiu rundę golfa, ponieważ nie wymaga się posiadania licencji, aby móc z niego skorzystać.

Pole golfowe obok portu sportowego Marina San Miguel

Amarilla Golf & Country Club oferuje wspaniały widok na łańcuch górski Teide i ekskluzywny port sportowy Marina San Miguel. Zaliczenie wszystkich dołków stanowi wyzwanie zarówno dla doświadczonego golfisty, jak i dla gracza o wysokim handicapie, ze względu na wąskie fairways, które skłaniają do precyzyjnej gry. Najlepszy dołek? Bez wątpienia, dołek 5 par 3. To prawdziwa projektowa perła wykorzystująca morze jako tor gry, zmuszając piłeczkę do lotu nad oceanem, aby wylądowała na obszarze green. Niezapomniany manewr!

Even
71
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
1
258
13
262
10045