Salobre New Course

Gra w golfa na Gran Canarii w 5-gwiazdkowym resorcie

Pole New zostało zbudowane w 2008 r., natomiast 4 lata temu miał miejsce remont, w ramach którego stworzono nowe miejsca startowe („tee”). Pole zaprojektował Ron Kirby, jednak uległo ono dość istotnym zmianom w ostatnich latach. Pole, w wyjątkowej lokalizacji na łonie przyrody z pięknym widokiem na góry i na resort, sprawia, że chęć zdobycia handicapu to tylko jeden z wielu powodów podjęcia się gry. Na polu Old, otwartym w 1999 r., przyjmowani są wszyscy odwiedzający resort. Jest to piękne, bogate w roślinność pole, na którym dołki zostały rozmieszczone w taki sposób, aby gracze mogli przećwiczyć uderzenia techniczne typowe dla profesjonalnych pól. To 18-dołkowe pole PAR 71 zaprojektował Roland Favré i odbyły się tu liczne mistrzostwa i zawody, takie jak PGA Hiszpanii w 2006, Mistrzostwa Hiszpanii Seniorów i Kobiet w 2001 r. i ostatnio w sierpniu 2022 r. Mistrzostwa Wysp Kanaryjskich w Golfie Amatorskim. Oprócz tego Salobre Golf został wyposażony w „Club Fitting Centre”, specjalną przestrzeń, która pomaga graczom podnieść poziom gry z wykorzystaniem technologii „Trackman System”. Ten system odzwierciedla wszystkie szczegóły dotyczące wariacji ruchu zamachowego („swingu”) gracza z precyzją godną radaru bojowego i oferuje sugestie mające na celu poprawę uderzeń i tym samym wyników.

Even
36
Handicap
36 ladies & 28 gentlemen
Hole number
9
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Maspalomas
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
258
262
10045