Real Club de Golf de Las Palmas

Najstarsze pole golfowe w Hiszpanii znajduje się na wyspie Gran Canaria
Real Club de Golf de Las Palmas ma zaszczyt być najstarszym polem golfowym w Hiszpanii. Zostało założone w 1891 roku, ale jego obecny przebieg zaprojektował dopiero w 1957 roku legendarny architekt Mackenzie Ross, wykorzystując przeniesienie pola na kalderę Bandama, na północnym zachodzie wyspy Gran Canaria. Jego uprzywilejowane położenie na granicy krateru wygasłego wulkanu oferuje graczom widok na szczyty wyspy, morze oraz pobliskie wąwozy.
Zagraj w golfa i odpocznij w hotelu Vik Bandama Golf Hotel
Pole Real Club de Golf de Las Palmas jest względnie krótkie i wygodne do przejścia, z szerokimi, graniczącymi z wąwozami fairways, dużymi przeszkodami z piasku oraz małymi greens. Jest ono idealne do relaksującej, niewyczerpującej fizycznie gry. A w odległości zaledwie 10 metrów od tee 1 znajduje się trzygwiazdkowy hotel Vik Bandama Golf Hotel z basenem i sauną, aby móc się zrelaksować. To idealny plan na wakacje z golfem na wyspie Gran Canaria.
Even
71
Handicap
Hombres 24 / Mujeres 36
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Accomodation
Catering
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Santa Brigida
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045