Meloneras Golf by Lopesan

Wymagające umiejętności pole golfowe w okolicy Maspalomas

Meloneras Golf by Lopesan to pole zaprojektowane tak, aby wymagać od gracza techniki na wysokim poziomie. Skonstruowane przez prestiżowego architekta Rona Kirby’ego pole oferuje tor gry o stopniowo rosnącej trudności, przystosowany do graczy o różnych handicapach. I tak na przykład dołki 14 i 16 wymagają precyzji, gdyż piłka musi przekroczyć wąwóz. To pole golfowe, położone na południu wyspy Gran Canaria, bardzo blisko ośrodka turystycznego Maspalomas, przeznaczone jest dla graczy stawiających sobie i swoim umiejętnościom wysoką poprzeczkę.

Zagraj w golfa blisko morza na wyspie Gran Canaria

Na pierwszym odcinku gry pole golfowe Meloneras Golf by Lopesan posiada imponujący widok na południowe góry wyspy Gran Canaria, a na drugim odcinku, na ocean oraz przystań dla łodzi sportowych Pasito Blanco. Jest ono położone tak blisko morza, że przy dołkach 13, 14, 15 i 16 green sprawia wrażenie, jakby łączył się z oceanem. To 18 dołków par 71 w prawdziwym rezerwacie wśród palm i stawów, blisko czterogwiazdkowego hotelu Lopesan Costa Meloneras o podwyższonym standardzie.

Even
71
Handicap
Hombres 26 / Mujeres 36
Hole number
18
Round time
4.30 horas
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Meloneras
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045