Las Palmeras Golf

Pole Pitch & Putt w Las Palmas de Gran Canaria

Wewnątrz miasta Las Palmas de Gran Canaria, na północnym wschodzie wyspy, znajduje się Las Palmeras Golf, pierwsze miejskie pole golfowe na Wyspach Kanaryjskich. Pole zaprojektowane w 2006 roku przez Stirling & Martín, architektów renomowanego studia Global Golf Company, ma 18 dołków PAR 3, o długościach od 50. do 110. metrów. Klasyfikowane jako pole Pitch & Putt, jest idealnym miejscem do krótkiej gry z zapierającymi dech w piersiach widokami na Ocean Atlantycki i na plażę Las Canteras.

Gra w golfa w kompleksie sportowym na Gran Canaria

Las Palmeras Golf posiada dwie zasadniczo różniące się trasy. Pierwsze dziewięć dołków jest zaprojektowanych w typowo brytyjskim stylu i nadają się one dla graczy o różnych poziomach zaawansowania. Natomiast dołki od 10. do 18. są w stylu amerykańskim z wodnymi przeszkodami. Najbardziej charakterystyczny jest dołek numer 15, o handicapie 5, z greenem na wyspie. Prócz pola Pitch & Putt, kompleks dysponuje również ośrodkiem spa z siłownią, basenem i trzema kortami do padla. To wysokiej jakości kompleks sportowy w samym centrum miasta.

Even
3
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045