Jandía Golf

Pole golfowe przy plaży Jandía na Fuerteventurze
Jandía Golf jest polem golfowym o powierzchni 335 086. metrów kwadratowych. Znajduje się przy plaży Jandía na południu Fuerteventury, w jednej ze stref o największej infrastrukturze hotelowej na całej wyspie. Pole golfowe jest zaprojektowane przez Rona Kirby i ma 18 dołków w układzie par 72, na obszarze o 8 857. metrach kwadratowych. Wyposażony jest również w driving range, putting i shipping green. Dzięki przyjemnemu klimatowi Fuerteventury, można uprawiać ten sport w każdej porze roku.
Pole przystosowane dla sportowców o każdym poziomie zaawansowania
Pole golfowe ma dołki na przemian dla krótkich i długich uderzeń o różnych stopniach trudności, do których doświadczony gracz może dostosować różne rodzaje kijów, a dla początkujących mogą być nowym wyzwaniem. Na terenie Jandía Golf znajdują się cztery jeziora i kilka suchych koryt rzecznych, a także Casa Club, teren do ćwiczeń z 20. stanowiskami krytymi drewnianymi pergolami i obszerny Pitching Green.
Even
70
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Pájara

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
4
258
13
262
10045