Golf Club Salinas de Antigua

Pole golfowe do gry strategicznej niedaleko Caleta de Fuste
Golf Club Salinas de Antigua jest polem golfowym, gdzie wymagana jest gra strategiczna, ze względu na jego pagórkowaty teren i czynnik wiatru. Jego pustynne obszary ozdobione są rodzimą roślinnością wyspy, kilkoma jeziorami i bunkrami z wulkanicznego piasku, a wszystko to z widokami na morze. Zaprojektowany w 2006 roku przez dwukrotnego mistrza świata Manuela Piñero, znajduje się przy miejscowości Caleta de Fuste, na wschodzie wyspy Fuerteventura.
Golfowy wypad z hotelem na Fuerteventurze
Zaledwie osiem kilometrów od lotniska Fuerteventury, Golf Club Salinas de Antigua ma 21 450 metrów kwadratowych powierzchni. Jego projekt typu link, zawiera obszerne greens i wydmy, chroniące przed wiatrem. Wśród 18. dołków, najtrudniejszy jest numer 11 par 4, w którym piłka rozgrywana jest nad powierzchnią wody. Przy polu golfowym znajdują się dwa hotele, czterogwiazdkowy Elba i pięciogwiazdkowy Sheraton, idealne na wypad golfowy na Fuerteventurze.
Even
70
Handicap
-
Hole number
18
Round time
4 horas
Buggy
Catering
Club rental
School
Putting green
Localidad
Antigua
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
4
258
13
262
10045