Fuerteventura Golf Club

Zagraj w golfa w odległości kilku kilometrów od lotniska na wyspie Fuerteventura
Pole golfowe Fuerteventura Golf Club znajduje się na wschodzie wyspy Fuerteventura, w odległości zaledwie ośmiu kilometrów od lotniska. Zaprojektował je w 2002 roku słynny architekt Juan Catarineu, wysuwając na pierwszy plan wiatr, od którego, jak powiadają, wyspa bierze swą nazwę. Uwzględniając wpływ tego czynnika na grę, projektant pola zaopatrzył je w rozległe greens i fairways o szerokości do 50 metrów, nie zapomniawszy o wyzwaniu, jakie dla entuzjastów golfa stanowi wiatr.
Największe pole golfowe na wyspie Fuerteventura
Fuerteventura Golf Club szczyci się największą powierzchnią terenów zielonych na znanej z pustynnego krajobrazu wyspie. Podczas gry, której tor przebiega pomiędzy trzema połączonymi płytkim korytem stawami, piłeczkę trzeba czasem posłać nad wodą. Dołki od 1 do 10 są zorientowane w kierunku morza, co sprawia, że przez większą część rozgrywki wzrok gracza pada na Ocean Atlantycki. Zakwaterowanie zaś znajdziemy w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Elba Palace Golf.
Even
72
Handicap
-
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Antigua
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
4
258
13
262
10045