Plaża El Médano

Jedna z najbardziej znanych plaż wśród mieszkańców Teneryfy

W południowej części wyspy Teneryfy znajduje się jedna z najbardziej atrakcyjnych dla mieszkańców tej wyspy - El Médano. To plaża o zrumienionym piasku, niewielkiej głębokości i umiarkowanych falach, która posiada wszystkie usługi i wyposażenie miejskiej plaży. Z czasem kurort El Médano zamienił się w ważną miejscowość z wakacyjnymi apartamentami mieszkańców tej wyspy i w punkt ciągłego uprawiania windsurfingu i kitesurfing z uwagi na tutejszy wiatr. To gwarantuje lokalną rozrywkę po ciepłym dniu plażowania.

Plaża miejska i rodzinna w El Médano z dobrym dostępem

El Médano jest plażą rodzinną, która posiada wynajem leżaków i parasoli, nadmorski deptak ze strefą restauracyjną i dobrym dostępem dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej dzięki rampom, fotelom, podporom amfibiom, a nawet wsparciu w korzystaniu z toalet w trakcie lata. Oferta turystyczna tego kurortu obejmuje różne apartamenty i hotele w pierwszej linii brzegowej jak również sklepy dla wynajmu sprzętu do uprawiania sportów wodnych. A dzięki bliskości do portu w El Médano występuje tu również miejsce do rzucenia kotwicy dla statków.

Długość
750 m
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Granadilla de Abona

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
  • Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
  • Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
  • Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
  • Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
  • Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045