Playa del Duque

Dzień na plaży i zakupy
Niesamowite turkusowe wody i złoty piasek sprawiają, że Playa del Duque jest idealnym miejscem na kąpiel i spędzenie cudownego dnia na plaży z całą rodziną. Plaża jest położona w turystycznej części Costa Adeje, na południu Teneryfy i jest otoczona promenadą, która łączy ją z ponad ośmioma pobliskimi plażami. Tam taż znajdują się niektóre z najbardziej ekskluzywnych hoteli na Wyspach Kanaryjskich. Gdy maluchy dobrze się bawią, budując zamki z piasku, dorośli mogą wybrać się na zakupy do pobliskich sklepów. Liczne bary i restauracje wyróżniają się doskonałą ofertę gastronomiczną.
Spektakularne zachody słońca
Playa del Duque zapewnia odwiedzającym wszystkie niezbędne udogodnienia, a oznaczenie Niebieska Flaga świadczy o doskonałej jakości wody i usług. Użytkownicy mają do dyspozycji prysznice, toalety i przebieralnie, istnieje możliwość wynajęcia leżaków i parasoli oraz zaparkowania kilka metrów od plaży, co ułatwia komfortowy i przyjemny pobyt. Wieczorne spacery mają tam szczególny urok dzięki spektakularnym zachodom słońca – to najlepszy sposób na relaks i odpoczynek. Idealne miejsce dla osób, które kochają słońce i morze oraz cenią sobie bliskość centrum turystycznego najwyższej klasy.
Localidad
Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045