Playa de San Juan

Spokojne wody osłonięte przed wiatrem i falami

Znajdująca się w obszarze Guía de Isora, w zachodniej części Teneryfy, plaża San Juan jest bardzo popularna wśród turystów i mieszkańców ze względu na spokojne wody oraz osłonę przed wiatrem i falami dzięki umiejscowieniu obok portu rybackiego i falochronu. Częściowo miejskie otoczenie i spokój tego miejsca sprawiają, że jest to jedna z ulubionych plaż dla tych, którzy pragną cieszyć się dniem wspaniałego odpoczynku o każdej porze roku. Obok znajduje się promenada z wieloma kawiarni i restauracjami, gdzie z widokiem na morze można skosztować najlepszej kuchni.

Idealna dla całej rodziny

Ciemny piasek, cisza, wspaniała jakość wody i wszystkie niezbędne udogodnienia i usługi zapewniają jej od 2012 roku oznaczenie „Błękitna Flaga”. Na plaży San Juan można wynająć parasole i hamaki, skorzystać z parkingu samochodowego, są też oczywiście toalety, prysznice i dostęp przystosowany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także szereg usług umożliwiających przyjemne spędzanie czasu. Do dyspozycji jest także biuro informacji turystycznej, gdzie można uzyskać wszystkie potrzebne informacje o okolicy i o całej wyspie.

Długość
300
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Todo el año
Spokojne wody
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
  • Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
  • Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
  • Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
  • Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
  • Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045