Playa de Punta Larga

Rodzinna plaża w Candelarii

Pomiędzy plażami La Arenita i Las Arenas mieści się plaża Punta Larga o 60 m długości. Razem te trzy plaże mają 230 m, dlatego też nadają się do uprawiani joggingu z widokiem na ocean. Z uwagi na piasek wulkaniczny i otoczaki warto wyposażyć się w buty do pływania. Do oceanu można wejść również z 35-metrowej platformy. Ta rodzinna plaża ma średnie obłożenie, za wyjątkiem lata. Jest tu falochron, co sprawia, że dorośli i dzieci mogą cieszyć się bezpieczną kąpielą.

Ciemny piasek i turkusowe wody

Na plażę Punta Negra można łatwo dostać się piechotą lub też skorzystać z rampy dla wózków inwalidzkich, która biegnie równolegle do promenady, pełnej restauracji. Kursują tutaj autobusy miejskie, ale można też dojechać własnym samochodem i zaparkować na Avenida Marítima. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą opalać się na piasku lub też specjalnych drewnianych platformach. Plaża została wyposażona we wszystkie możliwe udogodnienia, takie jak kiosk, toalety czy przebieralnie.

Długość
60 m
Parking
Restaurant
Public transport
Sin vigilancia
Spokojne wody
Localidad
Candelaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
1
9
262
10045