Playa de la Arena

3x1: czarna plaża z dwoma basenami

Ośrodek turystyczny Mesa del Mar to prawdziwy luksus dla rodzin z dziećmi na wakacjach w Tacoronte, w północno-zachodniej części Teneryfy. Po pierwsze stanowi on część obszaru chronionego krajobrazu Costa Acentejo i obszaru archeologicznego uznanego za dziedzictwo kulturowe z uwagi na pozostałości po kulturze Guanches. Po drugie, leżąca tu plaża La Arena, o długości 350 m i szerokości 30 m, została wyposażona w dwa baseny — jeden otwarty latem, drugi przez cały rok.

Wszystkie udogodnienia

Na plażę La Arena można dostać się górską drogą. Po przejechaniu przez tunel znajdziemy się na plaży. Znajduje się tutaj duży parking. Ci, którzy spędzają dzień na opalaniu i pływaniu, mają do dyspozycji toalety i prysznice oraz mogą potem udać się na spacer po okolicy, restauracjach, skromnym molo czy odwiedzić kapliczkę Nuestra Sra. del Carmen.

Długość
350 m
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Tacoronte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
1
9
262
10045