Las Vistas

Dostępna plaża na Teneryfie

Plaża Las Vistas położona jest w Los Cristianos na południu wyspy Teneryfy. Ze względu na jakość jej usług jest ona nagradzana od szeregu lat tzw. Niebieską Flagą przez Europejską Fundację ds. Środowiska. O drobnym, złotym piasku jest ona dostępna dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych oraz posiada prysznice i toalety. Jej łagodne wody sprawiają, że jest idealna, aby najmłodsi bawili się przez cały dzień zarówno w morzu jaki i na pisku. Dla jeszcze większego spokoju rodziców posiada zespół ratowniczy.

Zabawa i rozrywka na plaży dla wszystkich grup wiekowych

Na plaży Las Vistas o blisko kilometrze długości można korzystać z długich spacerów na słońcu i czystego morza przez cały rok. Różne zajęcia rekreacyjne, oprócz licznych budek z napojami i przekąskami, w których można zaspokoić pragnienie, zamieniają ją dla turystów i tutejszych mieszkańców w jedną z najbardziej popularnych plaży południowej części tej wyspy. Obok plaży ruchliwa aleja ze sklepami, restauracjami i ogródkami piwnymi dopełnia idealny wakacyjny dzień.

Długość
850 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Spokojne wody
Localidad
Los Cristianos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045