El Socorro

Plaża z oznaczeniem „Błękitna Flaga” i „Dostępna dla wszystkich”

El Socorro to jedna z najlepszych plaż z piaskiem wulkanicznym na północy Teneryfy. Znajduje się w Los Realejos i jest wyróżniona Błękitną Flagą, ponieważ oferuje wszystkie usługi niezbędne dla zapewnienia komfortu i rozrywki odwiedzającym. Ponadto została ona również nazwana Plażą dostępną dla wszystkich, ponieważ jest idealnie przystosowana do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej — znajdują się tam wydzielone parkingi i specjalne prysznice, rampy i chodniki ułatwiające poruszanie się. Tutaj zachód słońca wygląda naprawdę zjawiskowo: dzięki niezwykłym widokom całkowicie się odprężysz. Plażowe bary z widokiem na morze to idealne miejsce do delektowania się pysznymi przekąskami.

Spektakularne widoki na północy Teneryfy

Na tej fantastycznej plaży z ciemnym piaskiem, o długości ponad 200 metrów, znajduje się duża strefa parkowania ułatwiająca wygodny dostęp oraz wyposażona w przydatne dla użytkowników strefy Wi-Fi. Mieści się tam również atrakcyjna strefa rozrywek „El Puntito de El Socorro” oferująca gry, lektury i bar przekąskowy, idealny na uprzyjemnienie dnia. Jest to jedna z ulubionych plaż dla miłośników surfingu i przyrody. Fale załamują się daleko się od brzegu, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla surferów i amatorów kąpieli, którzy mogą podziwiać spektakularne widoki na północną Teneryfę.

Długość
400 m
Accessible
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Oleaje fuerte
Localidad
Los Realejos
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045