Abama

Cudowne zachody słońca

Plaża Abama to rajska zatoka ze złotym piaskiem i spokojnymi turkusowymi wodami położona w Guía de Isora, na południu Teneryfy, bardzo blisko jednego z najbardziej luksusowych hoteli na wyspie. To mało uczęszczana plaża, na której panuje spokojna atmosfera – idealna na relaks, odpoczynek i podziwianie wspaniałych zachodów słońca, z widokiem na wyspę La Gomera na horyzoncie. W barze na plaży można kupić napoje i przekąski, dzięki którym czas odpoczynku będzie jeszcze przyjemniejszy. Bardzo przyjemna atmosfera do spacerów i podziwiania wspaniałych widoków.

Spokojna i bezpieczna rajska zatoka

Ta rajska zatoka ze złotym piaskiem jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych na Teneryfie. Znajduje się u podnóża klifu, na którym rozciągają się plantacje bananów, które tworzą piękny kontrast. Plaża Abama jest bardzo bezpieczna dla dzieci, które mogą cieszyć się wodą i bawić się piaskiem bardzo blisko brzegu. W pobliżu znajduje się parking, na którym można zaparkować samochód, a stamtąd można zejść na plażę wygodnymi schodami.

Długość
100 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Spokojne wody
Localidad
Guía de Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045