Plaża Grande

Najbardziej znana plaża miejska na Lanzarote
Plaża Grande to plaża miejska położona we wspaniałym kurorcie turystycznym w Puerto del Carmen, na południu wyspy Lanzarote. Ta plaża ma ponad kilometr długości o złotym piasku i turkusowej wodzie. Ze wszystkich plaż, jakie są w tej okolicy ta jest najbardziej znana, gdyż jest ona odwiedza przez największą liczbę osób w roku i wokół której kręci się całe życie Puerto del Carmen. A swoją sławę w części zawdzięcza alei Las Playas, obszernej promenadzie nadmorskiej z trasą dla rowerzystów, tętniącą działalnością handlową i miejscami rozrywki nocnej.
Dostępna plaża o złotym piasku w Puerto del Carmen
Jeżeli Plaża Grande jest tak bardzo znana na wyspie Lanzarote to głównie ze względu na jej szeroką ofertę usługową: posiada prysznice, parkingi, ratowników i wynajmem leżaków oraz hamaków. Ale przede wszystkim to jest plaża o dobrym dostępie dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej, dla których do dyspozycji ma fotele amfibie, boje i sieci. I nie koniec na tym, osłoniona palmami, wulkanicznymi skałami i strefami zieleni ta plaża ma doskonały widok na zespół Los Ajaches, ogłoszony Zabytkiem Natury.
Length
1.190 m
Hammok sunshade
Lifeguard
Parking
Restaurant
Showers
WC
Tourist info
Localidad
Puerto del Carmen

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045