Plaża Bajo el Risco

Egzotyczna plaża na Lanzarote
Napawanie się widokami Famary, La Graciosy i pozostałej części archipelagu Chinijo, na północ od Lanzarote, staje się luksusem, niezależnie od miejsca. Jednak, zrobić to w czasie, kiedy można cieszyć się z relaksującej kąpieli w spokojnym, przejrzystym i reaktywującym morzu jest o wiele bardziej przekonujące. To wszystko oferuje plaża Bajo el Risco, oaza spokoju położona na klifie Famara, ze swoim drobnym złotym piaskiem, będąca punktem odniesienia dla osób poszukujących spokoju i wolności.
Kąpiel w El Río, naprzeciw wyspy La Graciosa
Aby dostać się na tę spokojną plażę należy zejść w dół od miejscowości Yé, w pobliżu punktu widokowego El Río, lub popłynąć łodzią od strony Órzoli lub La Graciosy. W zaledwie jedną godzinę możemy dotrzeć szlakiem Los Gracioseros do plaży i pobliskich miejsc z dostępem do morza, które również warto jest zwiedzić. Atlantyk, pomalowany na różne odcienie niebieskiego, idealnie nadaje się do pływania i poszukiwania słońca, które, w godzinach porannych, zakrywa urwiska. Poczucie spokoju i bycia w oazie wydaje się nieuniknione od pierwszego do ostatniego kroku.
Length
845 m
Nudist zone
Parking
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045