Plaża Puerto Naos

Plaża z tzw. „niebieską flagą” na La Palma

Plaża Puerto Naos jest największą na wyspie La Palma. Położona jest na południowym-zachodzie tej wyspy, w głównym kurorcie turystycznym, Puerto Naos. Ta plaża znana z wysokiej jakości usług, szczyci się wyróżnieniem tzw. „niebieskiej flagi” od 2007 roku, co zamienia ją w jedną z najważniejszych na La Palma. Dodatkowo, dla miłośników lotów na paralotni jest to punkt spotkań, a zatem to jest idealne miejsce dla skorzystania z prawdziwego widowiska powietrznego w trakcie urlopu na plaży na wyspie La Palma.

Plaża o czarnym piasku do nurkowania nocą w Puerto Naos

Czarny piasek plaży Puerto Naos jest pochodzenia wulkanicznego, ale zachował delikatne zielone tonacje z uwagi na pyły skały oliwiny. Posiada ona nadmorską promenadę, osłoniętą kokosowymi palmami dla rzucania cienia na kąpiące się osoby i połączoną z różnymi restauracjami i ogródkami piwnymi dla spróbowania lokalnej kuchni. Z uwagi na bliskość hoteli i apartamentów ma dobre dostępy, nawet dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej. A po zachodzie słońca możliwe jest tu uprawianie nocnego nurkowania i odkrycia morskich głębin La Palma w odmienny sposób.

Długość
120 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Los Llanos de Aridane

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
5
9
262
262
10045