Plaża Las Conchas

Główna plaża na La Graciosa
La Graciosa, w pobliżu Lanzarote, jest kanaryjską wyspą, na której człowiek odcisnął najmniejsze piętno. Jest to prawdziwy skarb, który ukrywa w północnej części takie perełki jak Plaża Las Conchas, z wieloma ciekawymi atrakcjami, których nie da się przegapić. Pomimo, że dojście na tę plażę zajmuje 45 minut na piechotę od głównej miejscowości lub 20 minut rowerem, dojście na jej zloty piasek i obserwowanie zmieniających się kolorów oceanu to coś, za co podziękują Ci zmysły. Można nawet wypożyczyć jeepa, który jest tu jedynym dozwolonym pojazdem. Najważniejsze to dotrzeć. I korzystać.
Plaża ze złotym piaskiem i widokami na wyspy Alegranza i Montaña Clara
Po przyjemnym spacerze od strony Caleta de Sebo, zanurzyć się w ciepłym piasku i oddać się kąpieli, nago albo w stroju kąpielowym, to przyjemność, której nie da się opisać. Droga nie sprawia trudności w obszarze pół-pustynnym. Słońce, które świeci codziennie zwiększa chęć do pływania, choć należy zachować ostrożność z falami i prądami. Ze względu na widoki na wysepki Montaña Clara i Alegranza, liczne muszle, które nadają jej imię i spokój, czystość i wolność, którą się oddycha, sprawiają, że chce się tu wracać już następnego dnia.
Length
600 m
¡Aviso!
No
Localidad
La Graciosa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
8
10
262
10045