Sardina del Norte

Kolory nad samym oceanem

Ta dzielnica w miejscowości Gáldar zapewnia rozrywkę w zasięgu wzroku. Wystarczy tylko zejść w dół, aby znaleźć się nad oceanem. Na plaży Sardina del Norte wakacje z rodziną spędzał malarz indygenistyczny i ekspresjonista Antonio Padrón. Znajduje się tutaj pomalowana w czerwone i białe pasy latarnia morska Faro de Sardina del Norte oraz kilka wybornych restauracji. Do Farrallón, skały oceanicznej pochodzenia wulkanicznego, można dotrzeć drogą wzdłuż wybrzeża Gáldar w kierunku Agaete. Leży za plażą Martorel, otoczoną plantacjami bananowymi.

Plaże na wszystkie gusta i guściki

W północnej części Gran Canarii, mieści się Playa de Sarina, mola, plaża Roqueta i Barranquillo del Vino, gdzie można spotkać profesjonalnych pływaków. Są to idealne miejsca do nurkowania, podwodnego wędkarstwa czy pieszych wycieczek w obszarze przy Faro de Sardina. Można stąd dotrzeć do starówki w Gáldar. W przypadku rodzin z dziećmi polecamy przejechać się ciuchcią, która oferuje swe usługi w miesiącach letnich.

Długość
80 m
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Gáldar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045