Plaża Maspalomas

Ogromna plaża turystyczna w pobliżu latarni w Maspalomas
Na południu wyspy Gran Canaria, granicząca ze Specjalnym Rezerwatem Przyrody Wydm Maspalomas, znajduje się plaża kurortu turystycznego Maspalomas: blisko trzy kilometry delikatnego, złotego piasku i niewielkich fal obok mnóstwa obiektów hotelowych i apartamentów. To miejsce do spędzenia doskonałego urlopu na słońcu z rodziną i korzystania z jasnych dni na plaży. Również można odbyć romantyczny spacer w okolicy wiecznie zmiennych wydm i sylwetki latarni w Maspalomas zarysowującej się na tle zachodu słońca.
Opalać się cały dzień i imprezować całą noc na Gran Canaria
Plaża Maspalomas posiada kilka odcinków, które dopasowują się do wszystkich odwiedzających osób. W jej zachodniej części ta plaża łączy się z kurortem turystycznym Maspalomas i oferuje usługi idealne dla rodzin z dziećmi takie jak: wynajem leżaków i parasoli, prysznice i budki z napojami i przekąskami. Ale w miarę jak się rozciąga na zachód w kierunku Cypla Maspalomas, pojawiają się miejsca do uprawiania sportów wodnych lub nudyzmu. A po opalania się przez cały dzień, nie ma jak poimprezować przez całą noc w mitycznych miejscach nocnej rozrywki w Maspalomas i Playa del Inglés.
Length
2710
Accessible
Hammok sunshade
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Aguas tranquilas
Localidad
Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045