Plaża Las Canteras

Jedna z najlepszych plaż miejskich w Europie

Na północnym-wschodzie wyspy Gran Canaria, w mieście Las Palmas de Gran Canaria, znajduje się jedna z najbardziej znanych plaż miejskich w Europie - Las Canteras. To dobre imię wynika nie tylko z uwagi na jej przyrodnicze uroki, ale również z jakości tutejszych usług i alei pełnej życia w samym sercu miasta. Na Las Canteras można korzystać z przyjemnego klimatu i spokojnej wody przez cały rok. Jej emblematyczna ławica piaszczysta funkcjonuje czasami jak naturalny falochron i dostarcza wielu miejsc pełnych podmorskiego życia, idealnych do uprawiania snorkelingu.

Plaża o złotym piasku w Las Palmas de Gran Canaria

Las Canteras to doskonała plaża do odbywania długich spacerów dzięki ponad dwóm kilometrom złotego piasku. W ciągu dnia można korzystać ze słońca obok piaskowych rzeźb, po wypożyczeniu leżaków i parasoli lub uprawiać surfing na jej południowym krańcu. Podczas gdy dzieci mogą bawić się na brzegu o niewielkich falach, na placach zabaw i obszarach sportowych. Posiada ona również drogi dojazdowe dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej, parking i usługi pryszniców oraz przebieralni. Po zachodzie słońca miło jest zobaczyć jak ta aleja ożywia się nocnym życiem w jej ogródkach piwnych, pubach i restauracjach.

Długość
3.100 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Spokojne wody
LGTBI
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045