Plaża del Inglés

Jedna z najbardziej znanych plaż turystycznych na Gran Canaria
Plaża del Inglés jest jedną z najbardziej znanych plaży na wyspie Gran Canaria. Jest położona na południu tej wyspy i są to blisko trzy kilometry złotego piasku i spokojnych wód w pobliżu Specjalnego Rezerwatu Przyrody Wydm Maspalomas z wieloma obiektami hotelowymi i apartamentami. Na całe jej długości współistnieją przestrzenie z usługami dla rodziny z obszarami przeznaczonymi do uprawiania sportów takich jak: siatkówka lub piłka nożna plażowa. To wyjątkowe miejsce dla skorzystania z doskonałego urlopu na plaży.
Ogromna plaża rodzinna w kurorcie turystycznym Playa del Inglés
Plaża del Inglés to ogromny obszar wybrzeża jaki rozciąga się od dużego kurortu turystycznego Playa del Inglés w kierunku południowym aż po Cypel Maspalomas. Na jej północnym krańcu mieszczą się wspaniałe oferty zakwaterowania i liczne usługi, idealne dla spędzenia urlop w gronie rodzinnym, takie jak wynajem parasoli, łazienki, prysznice lub budki z napojami i przekąskami aby coś zjeść. I w miarę jak ta plaża łączy się z cyplem staje się coraz dziksza i zwiększa się ilość miejsc do uprawiania surfingu i strefy dla naturystów.
Length
2,7 km
Hammok sunshade
Lifeguard
Nudist zone
Parking
Restaurant
Showers
Sport equipment
WC
Public transport
Tourist info
Localidad
Playa del Inglés - Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045